АВТОДОРЕКСПО

11-13 листопада 2020
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

ЗВЕРНЕННЯ

Державне агентство автомобільних доріг України

Шановні колеги!

Із відчуттям великого задоволення вітаю всіх учасників 17-го Міжнародного форуму дорожньої галузі АВТОДОРЕКСПО з можливістю в черговий раз зустрітися на цьому високопрофесійному майданчику з метою обміну досвідом і здобутками. Плани розвитку держави та започатковані позитивні зміни в дорожній галузі ставлять перед дорожниками країни важливі виклики і, разом із цим, відкривають великі перспективи для вирішення нагальних завдань із відновлення автомобільних доріг.

Саме форум АВТОДОРЕКСПО об’єднує нові ідеї та нові можливості на етапі активного реформування дорожнього господарства України. Представники дорожньої галузі з нетерпінням очікують креативних пропозицій, сучасних підходів до вирішення проблем галузі, впровадження сучасних стандартів проектування та будівництва автомобільних доріг, використання передових світових практик, без яких не можливо ефективно та якісно відновити існуючу мережу доріг.

Сподіваюсь, що конференція «Сучасні матеріали та технології для будівництва та ремонту автомобільних доріг», що буде проходити впродовж двох днів, дасть можливість усім бажаючим ознайомитись із найновішими розробками як вітчизняних, так і зарубіжних науковців з питань проектування, будівництва та ремонту доріг.

Переконаний у тому, що цьогорічна зустріч, для всіх учасників форуму, надалі слугуватиме перспективним майданчиком успішного діалогу між західними та українськими партнерами в питаннях відновлення наших доріг.

 

З повагою,
Олег Федоренко
Керівник Державного агентства автомобільних доріг України