АВТОДОРЕКСПО

листопад 2023
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Завод «Техкомплект» випустив перший в Україні автопоїзд-бензовоз

Завод спецтехніки «Техкомплект» випустив свій перший автопоїзд із двох автоцистерн, одна з яких встановлена на 27-тонне вантажне шасі DAF, а друга – на 18-тонний причіп KRONE.
Монтажні довжини рами у шасі та причепа дозволили виготовити та встановити фірмові 3-секційні автоцистерни з об’ємом 15,5 та 14 м3 відповідно.
До речі, місткість цистерни 15,5 кубометрів – на сьогодні це максимальний обсяг цистерни, який виготовлявся на заводі та монтувався на вантажне шасі, але найближчим часом завод представить 4-секційну автоцистерну 30 кубометрів на базі напівпричепа (зараз ця модель перебуває у стадії виготовлення).
Як і у всіх фірмових автопаливозаправників «Техкомплект», у цистернах цього автопоїзда, який придбано мережею АЗС BVS для доставки палива: поперечний переріз «валіза», а також внизу розташовані вбудовані модулі роздачі та обліку світлих нафтопродуктів, що перевозяться.
Головною особливістю конструкції цистерн у цьому автопоїзді є система нижнього наливу, яка дає змогу виконувати їх наповнення в європейських країнах. Як і для всіх великих автоцистерн, у конструкції використані еліптичні задня та передня стінки.

 

Джерело: specmachinery.com.ua

Поділитися в соцмережах