АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

На Харківщині протягом року повністю відремонтували вісім мостів

У Харківській області станом на сьогодні, 15 листопада, повністю вдалося відновити 8 мостів, а на 14 – облаштувати тимчасові проїзди.
Про це під час брифінгу повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.
«В результаті збройної агресії РФ в регіоні постраждали 27 мостів, з них 25 – зруйновані повністю, 2 – зазнали часткових ушкоджень. Станом на сьогодні цілком відновити вдалося 8 споруд, на 14 – облаштовано тимчасові проїзди. Ще 5 мостів розташовані на територіях, наближених до лінії ведення бойових дій», – поінформував Турченко.
Він зазначив, що цього року підприємство «Дороги Харківщини» виконує капітальний ремонт на 5 мостах, які розташовані на деокупованих територіях: поблизу населених пунктів Борщова, Базаліївка, Липці, Черкаські Тишки та міста Балаклія. На виконання цих робіт передбачена субвенція з державного бюджету, з урахуванням залишків попередніх років, у розмірі 167,9 млн грн.
Турченко додав, що за рахунок експлуатаційного утримання було проведено ремонт майже 88 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, нанесено понад 200 кілометрів дорожньої та поновлено майже 300 квадратних метрів пішохідної розмітки.
Крім цього, повідомив директор підприємства, у першу чергу цього року була проведена робота із забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області.
Як повідомляв Укрінформ, на Харківщині у поточному році відновлюють 62 об’єкти, пошкоджені внаслідок російської збройної агресії. На їх ремонт виділено понад 1,16 млрд грн.

 

Джерело: ukrinform.ua

Поділитися в соцмережах