АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

БОНУСНА ПРОГРАМА

АВТОДОРЕКСПО дозволяє компаніям спілкуватися із фахівцями галузі значно довше, ніж три виставкових дні. Адже відвідувачі цікавляться виставкою ще задовго до її початку. Тому на сайті, у Facebook та email розсилках ми розповідаємо про експонентів, їх прем’єри і новинки, акції та події.
Надсилайте інформацію про себе, а ми розмістимо її на своїх інформаційних ресурсах абсолютно безкоштовно!

ПУБЛІКАЦІЯ НОВИН НА САЙТІ

Учасники виставки можуть надсилати інформацію про новинки і продукти, які будуть представлені на їхніх стендах, а також про свої акції, презентації і демонстрації. Оргкомітет виставки АВТОДОРЕКСПО розміщує таку інформацію у стрічці новин сайту, щоб відвідувачі дізналися про найцікавіші продукти майбутньої виставки.
Надсилайте інформацію про новинки на e-mail рекламної служби у будь-якій зручній формі: у вигляді готових текстів чи вільного опису продукції; обов’язково додавайте фото.

НОВИНИ У СТРІЧЦІ FACEBOOK

Наша Facebook сторінка – це спільнота фахівців, які цікавляться новинами галузі, подіями виставки і новинками її учасників.

ЕЛЕКТРОННІ РОЗСИЛКИ

Електронні дайджести новин – давня традиція нашого спілкування з відвідувачами виставки. Напередодні заходу ми пишемо листи про новинки, програму заходів та інші важливі події АВТОДОРЕКСПО до понад 4000 підписників. В електронному дайджесті розміщуються новини учасників, раніше розміщені в стрічці новин сайту.

БАНЕР ВИСТАВКИ

Ми створили серію банерів виставки спеціально для учасників. Деякі з них підійдуть для вашого веб-сайту, деякі створені для соціальних мереж. Ви можете завантажити їх зі сторінки «медіа / банери виставки» і з їх допомогою інформувати своїх клієнтів про вашу участь у виставці.

 

* Всі послуги, описані на цій сторінці, доступні виключно учасникам АВТОДОРЕКСПО, які орендували виставковий стенд.
Всі надані тексти проходять редакторську корекцію.
Об’єми і терміни розміщення інформації визначаються на розсуд організатора.
Надсилайте ваші матеріали про новинки та події у вигляді готових текстів та щонайменше 1 фото на email: expoadvert@acco.kiev.ua