АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

ЗВЕРНЕННЯ

Державне агентство автомобільних доріг України

Дороги будуються – стереотипи руйнуються

Вже другий рік дорожня галузь України повністю перезавантажується, завдяки чому змінюється життя людей: скоротився час на транспортування до лікарень, відновлено міжміське автобусне сполучення на багатьох напрямках, подорожі країною стали швидкими, безпечними та комфортними.

У 2020 році ми поставили амбітну ціль та відновили 4056 км доріг державного значення та 150 мостів. Цього року ремонтуємо ще більше: 4 500 км доріг та понад 200 штучних споруд.

Завдяки якісному управлінню дорожнім господарством вперше за всі роки Незалежності ми виконуємо плани вчасно та ефективно. Вже станом на 1 листопада план Кабінету Міністрів України з влаштування верхніх шарів виконано на 99%.

Інший важливий крок вперед – завершення цілого ряду об’єктів, будівництво або ремонт яких було розпочато багато років тому і не доведено до кінця. Йдеться про так звані довгобуди, які по завершенню будівництва автомагістралі через Дніпро у місті Запоріжжя, сподіваюся, назавжди відійдуть далеко в історію.

Відремонтовані дороги захищаємо від перевантажень за допомогою майданчиків зважування-у-русі. До кінця 2021 року їх буде вже 100 по всій країні.

Таким чином ми повертаємо довіру громадян держави та розвіюємо стереотип про погані дороги в Україні.

Попереду нові проєкти, амбітні цілі та кілометри якісного покриття. Працюємо далі!

 

Андрій Івко
Заступник Голови
Державного агентства автомобільних доріг України