АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Місце проведення

Виставковий Центр «КиївЕкспоПлаза» Україна, Київська область, с. Березівка вул. Амстердамська,1

ЯК ДІСТАТИСЯ

Виставковий Центр «КиївЕкспоПлаза» розташований в селі Березівка за 17 кілометрів від межі міста Києва. Їхати до виставкового центру найзручніше від станції метро «Житомирська» червоної лінії М1. Схема метрополітену Щоб дивитися карту метрополітену, натисніть сюди

БЕЗКОШТОВНИЙ ТРАНСФЕР

В дні проведення виставки відвідувачі можуть скористатися безкоштовним трансфером. Брендована зупинка «КиївЕкспоПлаза» розташована біля станції метро «Житомирська» червоної лінії М1 (перший вагон, зі скляних дверей наліво, підземний перехід, біля кав’ярні повернути направо, пройти 5 метрів). Щоб скористатися трансфером, будь ласка пред’явіть на вході в автобус електронний квиток або запрошення у друкованому чи електронному вигляді.

 

ВІД ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

Від залізничного вокзалу найзручніше їхати на метро від станції «Вокзальна» до станції «Житомирська» червоної лінії М1, потім безкоштовним трансфером.

ВІД АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розташований у 18 кілометрах від міста Києва. Аеропорт і місто сполучають автобусний і залізничний експреси та офіційні служби таксі. Автобуси Skybus Автобусний експрес Skybus з’єднує аеропорт «Бориспіль» і Центральний залізничний вокзал міста Києва. Після прибуття на вокзал потрібно їхати від станції «Вокзальна» до станції метро «Житомирська» червоної лінії М1, потім безкоштовним трансфером. Залізничний експрес Залізничний експрес з’єднує аеропорт «Бориспіль» і Центральний залізничний вокзал міста Києва. Після прибуття на вокзал потрібно їхати від станції «Вокзальна» до станції метро «Житомирська» червоної лінії М1, потім безкоштовним трансфером. Таксі Аеропорт «Бориспіль» обслуговують офіційні служби таксі. Автомобілі розташовані на першій лінії біля терміналу у зоні прильоту пасажирів.

 

ВІД АЕРОПОРТУ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського розташований у межах міста Києва. Подорожувати звідси можна громадським транспортом або міськими службами таксі. Громадський транспорт Маршрутним таксі 805 проїхати до станції метро «Вокзальна», потім – до станції метро «Житомирська» червоної лінії М1, потім безкоштовним трансфером.