АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

В Дніпрі збудують новий аеродром

злітно-посадкова смугаМіністерство інфраструктури уклало договір з генеральним підрядником на будівництво нового аеродрому у Дніпрі. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Договір у майже 3500 сторінок із генеральним підрядником на будівництво нового аеродрому «Дніпропетровськ» укладено, роботи можуть починатися. В аукціоні взяли участь сім компаній, зокрема дві іноземні. За результатами відкритої процедури сума контракту склала 3,95 млрд грн. Це на 30% менше очікуваної вартості у 5,7 млрд грн» – поінформував Криклій.

За словами міністра, в держбюджеті на цей рік передбачені 1,4 млрд грн, які необхідні для будівельних робіт. Усього будівництво триватиме близько трьох років.

Планується побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням, яка дозволить приймати у тому числі Boeing-777. До завершення будівництва нового комплексу аеродрому буде безперебійно працювати нинішній аеропорт.

Будівельні роботи термінального комплексу, які здійснює «НС-Дніпро» (представник групи DCH) вже розпочалися, зауважив Криклій.

У 2021 році на розвиток регіональних аеропортів з держбюджету підуть 2,4 млрд грн. З них 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці. Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проєктування нового летовища на Закарпатті.

 

Джерело: budport.com.ua

Поділитися в соцмережах