АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

В Україні завершується будівництво нової швидкісної автомагістралі

дорожнє будівництво

На будівництві траси Н-31 почалось влаштування фінішного шару асфальтобетону, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі компанії «Автомагістраль-Південь», що бере участь у будівництві.

Проект спорудження дороги Н-31 «Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка» у Дніпропетровській області – унікальний для України. Це не середній та навіть не капітальній ремонт, а повномасштабне будівництво сучасної швидкісної магістралі «з нуля», зазначають в компанії.

Чотирисмугова траса сполучатиме Київ із Дніпром. Магістраль проходитиме повз населені пункти як справжній автобан. Відтак із Дніпропетровщини у столицю та у зворотному напрямку можливо буде дістатися швидко та безпечно.

Будівельні роботи на трасі Н-31 тривають цілорічно практично без зупинок. Цієї зими виконувались земляні роботи, влаштування підстильних шарів із доменного шлаку та шару основи із щебенево-піщаної суміші. Навесні розпочались асфальтні роботи з влаштування нижніх шарів із крупнозернистої пористої та щільної асфальтобетонної суміші. Нині влаштовується верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону.
Окрім укладання верхнього шару покриття, проводяться роботи з укріплення та водовідведення.

Джерело: MMR

Поділитися в соцмережах