АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Гірськолижні курорти західної України з’єднають дорогами

Гірськолижні курорти західної України з’єднають дорогами й таким чином «закільцюють». Це дозволить туристам за один-два тижні відпочинку відвідати кілька локацій.

Про це розповіла голова Державного агентства розвитку туризму в Україні Мар’яна Олеськів.

Зараз агентство розвиває новий проєкт «Карпатське коло курортів». Це загальна кооперація з багатьма органами влади – в першу чергу, з Міністерством інфраструктури, «Укравтодором» і обласними державними адміністраціями.

«Сьогодні ми маємо прекрасні гори Карпати. І, на жаль, маємо в цьому регіоні не дуже розвинений гірськолижний туризм – в тому розумінні, як це може бути, як це розвивається в сусідніх країнах: Польщі, Словаччині, Румунії. І ми розуміємо, що гори знаходяться поруч, але їх не з’єднують дороги», – зазначила Олеськів.

В рамках проєкту планують з’єднати гірськолижні курорти в так зване «кільце».

«Завдяки цьому люди зможуть за тиждень-два відвідати не один курорт (наприклад, Буковель або Славське, або Боржаву, Пилипець), а відвідати їх усі, і перевірити якість послуг, які вони надають», – наголосила глава відомства.

Будівництвом доріг між курортами займається «Укравтодор». Зараз йде робота по з’єднанню курортів Закарпатської області.

«Наприклад, з’єднання курортів Боржава й Славське. Сьогодні відстань між ними близько 20-30 км – через це доводиться їхати в об’їзд. Зараз будується пряма дорога, яка дозволить скоротити цю відстань… Багато доріг вже побудовані. Ось в минулі вихідні по одній з них я проїжджала, і це дійсно вражає», – поділилася Олеськів.

 

Джерело: ukrinform.ua

Поділитися в соцмережах