АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Журналісти провели випробування поїздок у тунелях Boring Company

Компанія Boring Company, яка почала прокладати швидкісні підземні магістралі під Лас-Вегасом, запросила журналістів на тест-драйв першого маршруту. За словами учасників процесу, все виявилося нудно і зовсім не так, як було заявлено перед початком робіт.

Компанія Boring Company завершила першу підземну трасу довжиною 2,4 кілометра під конференц-центром LVCC в Лас-Вегасі. Вартість проєкту склала 50 мільйонів доларів.

Відомо, що вже є план продовжити систему підземних тунелів на значно більші дистанції, включаючи маршрут в аеропорт, який розташований досить далеко від центру міста. Щоправда, перші враження журналістів про підземну транспортну магістраль Boring Company виявилися неоднозначними.

Повідомляють, що в машинах транспортної мережі не було автопілотів. Електромобілями керували живі водії, хоча у тунелі з одностороннім рухом по одній смузі автономне водіння не повинно бути проблемою. Подібне компанія пояснила тим, що процес висадки пасажира в конкретному місці дуже складний навіть з живим водієм.

Перших пасажирів також розчарувала швидкість руху. Замість обіцяних 200 кілометрів на годину електрокари ледь розганялися до 56 кілометрів.
В цілому, на думку журналістів, загальні враження від тест-драйву виявилися співзвучними назві компанії – boring, що означає «нудно».

 

Джерело: tech.24tv.ua

Поділитися в соцмережах