АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Львівщину та Волинь з’єднає якісна дорога

Дорожники відновили ремонтні роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.
Це один із перших об’єктів президентської програми «Велике будівництво» у Львівській області, на якому розпочали роботи цьогоріч, повідомив «Укравтодор».

«Ремонт автомобільної дороги Р-15 розпочали ще у 2017 році у межах поточного середнього ремонту. На сьогодні маємо повністю відремонтовано 20 км шляху на ділянці від міста Червоноград до міста Великі Мости. Наразі роботи тривають на відтинку Острів – межа Волинської і Львівської областей, а це 25-кілометрова ділянка», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для забезпечення якнайшвидшого проїзду транспорту відремонтованою дорогою шляховики працюють одночасно кількома бригадами. Зокрема, розпушують старе дорожнє покриття, проводять регенерацію основи із додаванням щебенево-піщаної суміші з цементом, після чого влаштовують вирівнювальний шар асфальтобетонного дорожнього покриття. На сьогодні заасфальтовано вже 9 км дороги. Крім цього, працюють два екскаватори, які облаштовують узбіччя та кювети.
Загальна протяжність автомобільної дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква у межах Львівської області сягає 62,4 км. Для того, щоб з’єднати якісним сполученням дві області, ремонтні роботи тривають з обох сторін. Зокрема, у Волинській області вже відремонтовано майже 48 км шляху.

У межах Львівщини, відповідно до амбітного плану 2021 року, планується відремонтувати цю важливу для регіону артерію по всій протяжності. Ремонтні роботи проводить підрядна організація».

Як повідомлялось, заступник голови ОП і координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що у планах програми на цей рік – збудувати й оновити 6500 км доріг та 245 штучних споруд.

 

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися в соцмережах