АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

У Києві триває масштабний ремонт доріг та мостів

У Києві тривають роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту дорожньої інфраструктури – наразі на 17 об’єктах. Це як дороги, так і мости і шляхопроводи, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.
«Зрозуміло, що дорожньо-будівельний сезон 2020 буде нелегким. Наразі важливо сконцентруватися на тих об’єктах реконструкції та капітального ремонту, роботи на яких знаходяться на завершальній стадії», – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Найближчі плани
Серед найближчих планiв – до кінця квітня завершити I етап виконання робіт та відновити рух автотранспорту у напрямку центру міста на Борщагівському шляхопроводi.
«До кінця травня буде влаштовано середнiй шар дорожнього покриття на просп. Любомира Гузара та повнiстю завершенi роботи з реконструкції вул. Покровської, капітального ремонту вулиць Микільсько-Ботанічної та Пушкінської, пішохідного мосту через лінію швидкісного трамваю біля кінотеатру «Лейпциг», шляхопроводiв на перетинi вул. Богатирськоï i просп. Степана Бандери та вул. Богатирськоï й Оболонського проспекту в напрямку станцiï метро «Почайна», – додав Олександр Густєлєв.
Крім того, у травні планується розпочати асфальтування проїжджої частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу, а до літа завершити роботи з будівництва Шулявського шляхопроводу.

Джерело: #ШОТАМ

Поділитися в соцмережах