АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Через два роки Харків і Київ з’єднає чотирисмуговий автобан

Харків посідає лідируючі позиції в країні в плані розвитку транспортної інфраструктури. Місто явно недооцінене в столиці. Але дорожні роботи скоро дозволять киянам добиратися до нас у гості всього за чотири години.

Така коротенька суть промови заступника Міністра фінансів України Олександра Кави на Міжнародному форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст», який відкрився сьогодні в Харкові.
Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

«Був приємно здивований станом міста і дружелюбністю його жителів. Не розумію, чому з того ж Києва люди не їдуть сюди на вихідні. Всі люблять поїхати на вікенд до Львова. Місто дуже недооцінене, і цей момент можна виправити. Приємно, що Харків стоїть на першому плані з розвитку транспортної інфраструтури, і багатьом містам є чому в нього повчитися. Вийшовши з цього конгрес-холу, ви зможете побачити тролейбуси з автономним ходом, які обслуговують вже кілька регулярних маршрутів в Харкові. Для багатьох міст це ще те нововведення, яке потрібно реалізувати», – сказав Олександр Кава.

Чиновник зазначив, що місто активно працює з міжнародними фінансовими організаціями, залучило понад 300 млн євро Європейського банку реконструкції та розвитку й Європейського інвестиційного банку на розвиток метрополітену. Також цілеспрямовано працює над оновленням електротранспорту. За словами заступника міністра, в майбутньому планується реалізувати проект з оновлення електротранспорту в містах на умовах співфінансування державного та місцевого бюджетів.

Також він повідомив, що зараз ведеться активна робота з реконструкції та розширення до чотирьох смуг ділянки дороги від Полтави до Валок. Міністерство фінансів України шукає гроші для будівництва об’їзної дороги навколо Валок і реконструкції до чотирьох смуг ділянки траси від Валок до Харкова.

«Я сподіваюся, що років за два від Києва до Харкова буде вести чотирьохсмугова дорога, і, не порушуючи правил дорожнього руху, з Києва до Харкова можна буде доїхати трохи більше ніж за чотири години», – сказав заступник міністра фінансів.

 

Джерело: times.kharkiv.ua

Поділитися в соцмережах