АВТОДОРЕКСПО

10-12 листопада 2021
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

JCB створила машину для ямкового ремонту

JCB Pothole - выставка дорожного строительстваОдин з найбільших світових виробників спецтехніки представив нову машину для ямкового ремонту – Pothole PRO. Вона являє собою рішення «3 в 1», яке виконує підготовку основи для подальшої заливки сумішшю всього за 8 хвилин. Машина побудована на колісному шасі, уніфікованому з екскаваторами марки JCB.

Pothole PRO оснащена трьома насадками – для фрезерування, обрізки краю і очищення. Машина обрізає вибоїни, вирівнює краї і зачищає поверхню перед укладанням нового покриття. При цьому управляти машиною може один оператор, а обробка однієї вибоїни займає в середньому 8 хвилин. За один робочий день машина може підготувати до ремонту 250 квадратних метрів дорожнього покриття.

JCB Pothole - выставка дорожного строительстваГідравлічний різак може обробляти ями шириною до 600 мм, при цьому система має функцію пригнічення пилу, щоб зменшити забруднення під час проведення робіт. Максимальна швидкість руху Pothole Pro становить 40 км/год, отже машина може самостійно пересуватися між об’єктами ремонту.

Під час випробувань на дорогах Англії Pothole Pro опрацювала 51 вибоїну за 20 днів. Як розповіли у JCB, в команди з традиційною спецтехнікою для таких робіт на це пішло б 63 дні.

«Рішення JCB просте й економічне, воно усуває вибоїни з першого разу і назавжди. Після того, як машина виконає свою роботу, підряднику залишається тільки додати гудрон», – розповів голова правління JCB лорд Бемфорд.

Повідомляється, що нова розробка JCB буде коштувати близько 160 000 євро.

 

Джерело: autonews.autoua.net

Поділитися в соцмережах