АВТОДОРЕКСПО

дати будуть визначені згодом

Укравтодор почав публікувати тендери на 2020 рік

З 5 лютого у системі державних закупівель ProZorro почали публікуватися основні тендери на об’єкти ремонтно-будівельних робіт за Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2020 № 36 «Деякі питання дорожнього господарства».

Для забезпечення рівних умов участі у закупівлях Укравтодором були розроблені Методичні рекомендації, які забезпечують підготовку типової тендерної документації з урахуванням видів робіт, їх обсягів та складності.
«Типова тендерна документація мінімізує корупційні ризики та попереджає зрив будівельного сезону. За нашими підрахунками в 2019 році 4 компанії надали 720 скарг до Антимонопольного комітету, з них близько 300 були розглянуті. Саме через відсутність типової тендерної документації такий “тендерний спам” був можливий.
В цьому році очікуємо зменшення кількості скарг та збільшення добросовісних учасників у тендерах.
Бізнес має конкурувати ціною та якістю, а не прихильністю державних структур» – наголосив Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

Оголошені закупівлі орієнтовані на виконання базового сценарію Укравтодору який передбачає ремонтно-будівельні роботи на 1,3 тис. км доріг державного значення. Їх фінансування надходить з Державного дорожнього фонду, який в 2020 році має 31,5 млрд грн на ремонтно-будівельні роботи та близько 5,6 млрд грн на утримання доріг.

Підтвердження кожного наступного джерела фінансування (20 млрд грн під державні гарантії) та додаткове фінансування (35 млрд грн) відкриватиме можливість прийняття нових постанов Уряду та починати закупівілі, які будуть спрямовані на оновлення більше 6 тис. км доріг державного та місцевого значення.

Джерело: Наші дороги

Поділитися в соцмережах